Bude to, jako kdybych nikdy neexistoval...

Cam Gigandet alias James

20. prosince 2008 v 21:09 | Káťule |  Film Stmívání

Cam Gigandet

Povolání: Herec
Věk: 26
Datum narození: 16. 08. 1982
Místo narození: Tacoma, Washington, USA
Znamení: Lev

Můj názor:Divný jméno...Chudák..Ale ve Stmívání je tak dobře zlej=D

Tento americký herec se narodil 16. srpna roku 1982 v americkém Washingtonu. Proslavil se hlavně díky roli Kevina Volchoka ze seriálu The O.C.. Cam Gigandet dále hrál v seriálu The Young, The Restless, Jack a Bobby, filmu Mistaken a nově ve filmu Never Back Down kde hraje boxera a soupeří tam o dívky s jiným začínajícím boxerem (tento film má v Americe premiéru 14.3.2008 a do Evropy přijde jestli bude mít úspěch v americe).Takže zatím můžeme jen doufat a věřit. Cam Gigander miluje sport. A to hlavně basketball, fotbal a karate. Rád také kouká na dobré filmy.


James
James je Lovec, jeden z nejsmrtonosnějších upírů, který se zaměřuje především na lidi, kteří upoutali pozornost nějakého upíra. Okolo roku 1920 a potkal tam upíra, kterému záleželo na jedné pacientce v ústavu, kde pracoval. James se rozhodl ji zabít, ale upír ji proměnil dřív, než se k ní James dostal. To ho naštvalo, protože tím pro něj dívka ztratila všechno kouzlo, tak alespoň zabil toho dotyčného upíra, který mu zkazil lov.
James je vůdce smečky, která se mimo něj skládá ještě z Victorie a Laurenta.
James jako jeden z mála upírů není úplně "nádherný". Je velmi nepopsatelný, štíhlejšího typu s obyčejnými rysy a rudýma očima, značkou toho, že se upír živí lidskou krví.


Fotky:
Stmívání, Cam Gigandet
Cam Gigandet
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama