Bude to, jako kdybych nikdy neexistoval...

Únor 2009

Men Of Twilight On Tyra

27. února 2009 v 12:55 | Káťule |  Videa
Tak tohle musíte vidět..Taylor a Robert v Tyry show...
Je to fakt super =oD
Ale bohužel je to anglicky...


♥4. Spřátelený Blog♥

25. února 2009 v 12:25 | Káťule |  ♥ SB ♥
Ahojík!
Mám tu další SB!
Je to Sara sidle a má úža blog..
Najdete ho ZDE11. diplomek

25. února 2009 v 12:03 | Káťule |  My Diplomky
Můj 11. diplomek od Majdy


Děkuju!je moc hezký!

10. diplomek

24. února 2009 v 17:36 | Káťule |  My Diplomky
Můj 10. diplomek od mého SB!!!

Děkujů!!!


5.kapitola-Kříženec

24. února 2009 v 14:51 | Káťule |  Povídka-Navždy spolu

Ajojdá!!Konečně přidávám další kapitolku!!!!Tuhle jsem rozdělila do dvou pohledů.Pohled Belly a pohled Edwarda.BELLA
Reneé mě vyslýchala.Když zjistila, že jsem byla venku s Edwardem,tak se rozhovor stočil na něj.Chtěla vědět všechno; jak vypadá, jaká je jeho rodina...atd.


Řekla jsem jí skoro vše.Samozřejmě jsem vynechala část, kdy vyprávím o naší ,,tragédii".


Až se dozvěděla dostačující informace, tak mě nechala odejít do svého pokoje.


Sedla jsem si ke stolu a nachystala jsem si věci do školy.Jsem jen trošku unavená.Nespala jsem už skoro měsíc.Takže některý den v tomto týdnu bych měla spát.Kdyby se mi jen nezdála ta stejná noční můra pokaždé, když jdu spát.No.Asi bych neměla říct noční můra, ale skutečná katastrofa.Pořád se mi zdá, co se stalo 5.května-na mé narozeniny.


Ale dneska spát nehodlám.Máme až moc úkolů.....


Poslední úkol jsem dodělala ve tři hodiny ráno.Stihla jsem to celkem brzo na to, že jsem přišla domů v devět hodin večer a Reneé mě vyslýchala do desíti.


Vstala jsem z postele a stoupla jsem si k mojí malé knihovničce.Přemýšlela jsem, jestli si mám vzít knihu ROMEO A JULIE nebo NA VĚTRNÉ HŮRCE.
Rozhodla jsem se pro,,HŮRKU".


Četla jsem si až do rána.
Zaslechla jsem, jak Reneé vstává, a tak jsem vstala taky.
Oblékla jsem se a šla jsem si vyčistit zuby.Na chodbě jsem se střetla s Reneé.
,,Dobré ráno, zlato."Řekla Reneé ospalým hlasem.
,,Dobré."Namířila jsem si to do koupelny.Ještěže máme dvě.Jednu nahoře a jednu dole.Já zabrala tu nahoře.
Sešla jsem dolů do kuchyně a nachystala si snídani.Reneé právě vyjížděla s autem.Jelikož vstává dřív do práce, a já jsem dočetla v tu chvíli, kdy vstala, tak mám ještě čas, než budu muset odjet do školy.


Dala jsem se do menšího úklidu kuchyně.Umyla jsem nádobí a vybalila jsem poslední krabici.
Nastal čas jet do školy.Vzala jsem si tašku a šla do auta.
Přijela jsem na parkoviště.Bylo tu celkem plno.Přijela jsem tak akorát.Cullenovi už tu byli.Alice mě viděla jako první a mávla na mě, ať zaparkuju vedle nich.Edward stál s Jasperem opodál a něco rozebírali.Rosalie seděla v autě s otevřenými dveřmi a vedle ní se opíral Emmet.
Poslechla jsem Alici a zaparkovala jsem vedle nich.


Vypla jsem motor a klíčky jsem si dala do tašky.Chtěla jsem otevřít dveře, ale někdo to udělal rychleji...


Něčí ruce mě vytáhly ven a zvedly mě do výšky.Podívala jsem se pod sebe a uviděla jsem Emmeta.
,,Ahoj Bello!Víš, že ze spoda vypadáš ještě líp?"Zubil se na mě.
Držel mě za boky, takže jsem na protest překřížila ruce na prsou.
,,Emmete!Pusť mě!Všichni se na nás dívají."Křičela jsem na něj.A opravdu.Všichni, ti co byli na parkovišti, nás sledovali.Emmet se rozhlédl kolem a usmál se.


,,Emmete!Dej Bellu dolů."Křikl Edward naštvaně.Právě teď si všiml, že jeho velký bratr drží mou osobu ve vzduchu.
,,Co s tím pořád máte?"Komentoval to Emmet a postavil mě na zem.,,Emmete!Pusť mě!Všichni se na nás dívají;Emmete!Dej Bellu dolů."Imitoval náše hlasy.


Nad tou jeho imitací jsem se musela zasmát.


,,Bello?Pojedeš se mnou a s Rosalií nakupovat??Prosím!"Prosila natěšeně Alice.
,,Alice, proč se vůbec ptáš, když už víš odpověď?"Divil se Emmet.
,,Nevím.Týká se to Belly.A u ní vidím jen mlhu."Zdá se, že to Alici trápilo. ,,No to je super!Bello, ty jí můžeš udělat cokoliv.Například zničit boty, a ona ti už dopředu nevynadá!"Zdá se, že jsem Emmeta fascinovala.


,,Tak co, pojedeš?"Alice byla nedočkavá. ,,No tak dobře.Pojedu."Já na tohle moc nejsem, ale nemohla jsem ji zklamat, když vím, jak miluje nakupování. ,,Ano!"Jásala.Jasper se na ni láskyplně podíval a oba dva odešli do školy.,,Uvidíme se na obědě, Bello."Rozloučili se Rosalie a Emmet a také odešli.


,,My by jsme měli taky jít."Edward mě chytil kolem pasu.Ostatní spolužáci nás s úžasem, nenávistí a odporem sledovali.Procházeli jsme kolem skupinky prvňaček.Podívaly se na mě a začali si něco šeptat.


,,Mám rozcuchané vlasy nebo co?"Zeptala jsem se Edwarda.Ten se na mě usmál tím svým pokřiveným úsměvem a řekl:,,Ne.Vypadáš nádherně."
Sklonil se ke mě a předevšemi ě políbil.Musela jsem se usmát.Edwart se také usmál a odvedl mě do školy.Nechali jsme tam stát ohromené prvačky a všechny ostatní.


Po angličtině jsme měli oběd.Edward stál před učebnou a čekal na mě. ,,Tak jaká byla angličtina?"Políbil mě na čelo. ,,Dlouhá a nudná."
Ruku v ruce jsme vešli do jídelny.Jasper s Alicí už seděli u stolu.Edward pro nás koupil jídlo a šly jsme si sednout k nim.
Alice se pokoušela dívat do mé budoucnosti, ale očividně jí to moc nešlo.Edward s Jasperem plánovali lov.
Já jsem tam seděla jako kakabus.Vzala jsem si kousek pizzy a s chutí se zakousla.Ti tři se přestali zaobírat svými věcmi a dívali se na mě.
Odkašlala jsem si.,,Děje se něco?" ,,Jak to můžeš jíst?"Řekla s odporem Alice. ,,Já jím jen tohle."Myslela jsem tím všechno lidské jídlo.Edward jim už určitě řekl, že nejsem obyčejný upír.
,,Ty jsi ještě nikdy nelovila zvířata?"Zeptal se udiveně Jasper. ,,Ne.A ani mě to neláká."Alice a její bratři se zasmáli.


,,Bello,hned po škole jedeme nakupovat.Nezapomeň."Varovala mě Alice. ,,Hm..Neboj.Musím to říct Reneé."Sáhla jsem do kapsy pro telefon.Nebyl tam.Musela jsem ho nechat v autě.
Zvedla jsem se, že si pro něj skočím.Edward se na mě tázavě podíval. ,,Nechala jsem si telefon v autě.Hned jsem zpět."Ozámila jsem a odešla z jídelny.


Na parkovišti nikdo nebyl, a tak jsem doběhla upíří rychlostí k autu.Odemkla jsem dveře.Telefon byl na sedadlu spolujezdce.Strčila jsem ho do kapsy a zamkla jsem auto.Ale všimla jsem si, že v předním kole mám velkou díru.Šla jsem se podívat blíž.Vypadalo to, jako by mi ji tam někdo udělal schválně.Zkontrolovala jsem i ostatní kola, a všechny byli děravá.
,,Do háje.Kterej kretén!"Zavrčela jsem. Z keře se vynořil Johnny Appelton a v ruce držel nůž. ,,Copak, naše malá upírka je nazlobená?."Smál se mi do očí. Moment.On ví, že jsem upírka?Vi o existenci upírů?
Zavrčela jsem.,,Jak to víš?" ,,Víš, upířice, já jsem vlkodlak.A ty tak přesládle smrdíš, až se mi z toho dělá špatně."Zaxichtil se. ,,Jestli jsi vlkodlak, tak jakto, že nesmrdíš?"Vrčela jsem. ,,Já ale nejsem obyčejný vlkodlak.Jsem Kříženec."Aha, tak to vše vysvětluje. Kříženec je tvor, silnější než upír a vlkodlak dohromady a upíři ani vlkodlaci ho necítí.Nechodí ve smečce.Je to samotář.


EDWARD
Bella odešla do auta pro telefon.Musela zavolat své matce. ,,Edwarde, měl bys Bellu konečně představit Carlislovi.Bude jí uchvácen."Poznamenala Alice.Pořád se pokoušela nahlédnout Belle do budoucnosti.Jako vždy, viděla jen mlhu.
,,Ach!"Alice najednou vyjekla.Podíval jsem se jí do hlavy a viděl tmu. ,,Bella!"Křikla a vyběhla lidskou rychlostí ven.Já vyběhl hned za ní a jen tak tak sem udržel lidskou rychlost.Jasper běžel hned za mnou.


BELLA
,,Proč jsi mi propích gumy čokle?"Zaječela jsem. ,,Ale, jen tak z nudy."Odpověděl posměšně. Vycenila jsem zuby a hrozivě jsem zavrčela.Ještěže poblíž nebyli žádní lidé.Všichni byli ve škole na obědě. ,,Ale notak,pijavice, na silnější bytost se nevrčí.To tě ta banda ubohých upírů ještě nenaučila?!"Stoupl si do bojovné pozice, ale najednou utekl k lesu vedle školy a zařval na mě:,,Přece nás nechceš odhalit ,kotě." Za to ,kotě' mu utrhnu hlavu!
Běžela jsem za ním a vrčela jsem.


EDWARD
Vyběhli jsme na parkoviště a Bella nikde.Najednou jsem zahlédl, jak se vrhá do lesa vedle školy. ,,Bello!"Křikl jsem, ale zřejmě mě neslyšela. ,,Edwarde!Musíme za ní.Žádnou mlhu nevidím.Všude je jen tma!"Křikla Alice.Podíval jsem se do její hlavy a opravdu.Žádná mlha.Jen tma.
Vrhl jsem se za Bellou do lesa.Jasper s Alicí běželi hned za mnou.Nikde jsem ji neviděl, ale cítil jsem ji.
utíkali jsme ještě chvíli, a já jsem spatřil Bellu, jak se připravuje ke skoku. ,,Bello ne!"Křikl jsem, ale už bylo pozdě.vrhla se na něj a povalila ho na zem.


BELLA
Za chvíli se zastavil a čekal na mě. ,,Šmejde!o si vypiješ."Vrčela jsem a chystala se ke skoku. ,,Bello ne!"Křikl hlas, který jsem nedokázala identifikovat, ale už bylo pozdě.Vrhla jsem se na něj a povalila jsem ho na zem.Ležel podemnou a přiblble se usmíval.
,,Bello!Nech ho!Vždyť je to člověk!"Křikl na mě hlas, který jsem konečně poznala.Byl to Edward. Podívala jsem se na něj.Stál tam s Alicí a Jasperem.Chtěla jsem mu říct, že to není obyčejný člověk, nýbrž Kříženec.
Ale Johnny využil mé nepozornosti a odhodil mě stranou.Letěla bych dlouho, kdyby mě nezbrzdil strom. ,,Au!Ty hnusnej pse!"Křikla jsem a chytla si pravou ruku.Určitě byla zlomená. Edward, Jasper a Alice byli v tu ránu u mě a stáli v bojovné pozici.
,,Co to?"Divil se Jasper.Johnny využil toho, že se o něj nikdo nezajímá a utekl. Edward se vzpamatoval jako první a zkontroloval mi ruku. ,,Máš ji zlomenou."Zamračil se. ,,Já vím."Odvětila jsem.
Otočila jsem hlavu k Jasperovi.,,Je to Kříženec." ,,Kříženec?"Divil se Jasper. ,,Kříženec je tvor, silnější než upír a vlkodlak dohromady a upíři ani vlkodlaci ho necítí.Nechodí ve smečce.Je to spíš samotář."Jasper nad něčím přemýšlel. Alice si sedla vedle mě a smutně řekla:,,Nákupy budeme muset odložit."
,,Nebudeme.Jen mě prosím odvezte někdo domů a za dvě hodiny mě můžeš vyzvednout."Usmála jsem se na ni.Alice se znovu smála.
Edward pochopil.Bude mi trvat jen chvíli, než budu mít zdravou ruku.,,Musím zavolat Reneé."

Zlomená ruka mě bolela.Edward mě vzal do náruče.Mohla jsem jít po svých, ale když mě nesl, vypadal spokojeně.Pohladila jsem ho po tváři a on se na mě usmál.Už se nezlobil. ,,Takže Bello.Proč jsi ho napadla?"Ptal se mě Jasper za chůze. ,,No...ehm...on mi propíchl gumy u auta...a urážel vás...no a já jsem jaksi...ehm.."Koktala jsem.

Edward se na mě zamračil. ,,Já vím.Vybuchla jsem.Ale co bys dělal ty?"Podívala jsem se na něj. Touto otázkou jsem ho zaskočila.Po chvíli odhodil zamračenou masku a přemýšlel. ,,Asi bych se taky neudržel."Nakonec se usmál.
Došli jsme na parkoviště.Edward mě nesl až k jeho autu a posadil mě do něj.Dveře jsem nechala otevřené, protože k nám mířili Emmet s Rosalií.
,,Co se stalo?"Ptala se Rosalie. ,,Bella se nám poprala s vlkodlakem."Zavtipkoval Edward.Jako vtip to moc nevyznělo. ,,Děláš si srandu?Že jo?"Hleděl na něj Emmet.,,No to je pech.Ještě nikdy jsem ji neviděl se prát, a zrovna, když bych měl tu možnost, tak mě Rosalie sdrží s tím, že nemůže najít zrcátko.To je k vzteku."Rozčiloval se.
,,Emmete!"Okřikl ho Edward. ,,No co? Já se s ní prát nesmím, a když...."Emmet by dokončil větu, kdyby ho Edwardovo vrčení neumlčelo. ,,Už jsem ticho."Řekl smutně Emmet.Byl opravdu zklamaný, že mě neviděl v akci.
Musela jsem mu něčím zvednout náladu.,,Emmete?Nepomohl bys mi s takovou menší pomstou?"Emmetův obličej zazářil radostí. ,,No jasně!"Usmíval se a nastupoval do auta.
Zavřela jsem dveře a vytáhla jsem telefon. ,,Pomsta?"Zeptal se Edward. ,,Musím Emmetovi udělat radost.Neviděl si, jak byl smutný, že mě neviděl v boji?"Usmála jsem se. Edward cosi neslyšně zamumlal a vyjel z parkoviště.
Vytočila jsem Reneéino číslo.,,Mami?Tady Bella...Nic se neděje...Jen se stala taková malá nehoda...Jo dobře..Budu doma..Pa." Reneé byla v práci.Když jsem jí řekla, že se stala malá nehosa, tak začala šílet a je na cestě domů.
,,Proč jsi to volala matce?"Zeptal se mě Edward.Už nebyl naštvaný, ale ani se nesmál. ,,Protože se Reneé od té ,,tragédie" o mě strašně bojí.A já jsem jí slíbila, že když se mi cokoliv stane, tak jí to mám okamžitě říct.I s tou čelistí jsem se jí svěřila.A kupodivu se vůbec nerozčilovala.Divné."
,,Aha.A co říká na mě?Pověděla si jí o mě, nebo ne?"Edward zastavil před naším domem. ,,Jo, řekla jsem jí to.A je nadšená, že jsem si našla....ehm..kamaráda."Edward se na mě usmál.,,Tak kamaráda jo?"Škádlil mě.
,,No dobře.Kluka.Prosím tě.Cokoliv Reneé řekne, tak ji neber vážně.Ona je taková....až moc ztřeštěná."Vystoupili jsme z auta a šli k našemu domu.

Edward Cullen - Save Me From Me

23. února 2009 v 19:08 | Káťule |  Videa
Našla jsem moc krásné videjko..
Hudba i grafika je cool..
Celkově moc dobře udělaný....9.diplomek

23. února 2009 v 19:02 | Káťule |  My Diplomky
Můj 9. diplomek od P.e.t.r.y

Katule

♥3. Spřátelený Blog♥

23. února 2009 v 19:00 | Káťule |  ♥ SB ♥
Hojda!!Mám tady nové SB!!!
Je to P.e.t.r.a a má moc super blog...TADY
Samozřejmě, že je o Stmívání =o)Autogramy

22. února 2009 v 19:03 | Káťule |  Stmívání
Na tyhle adresy, si můžete poslat o autogram...


Paramore
The Official Fan Club
c/o Artist Arena
853 Broadway, suite 1706
New York,NY 10003, USA
ParamoreKellan Lutz
c/o Innovative
Artists L.A.
1505 10th Street
Santa Monica
CA 90401, USa
Kellan Lutz11 informací o Stmívání

22. února 2009 v 18:56 | Káťule |  Stmívání
Našla jsem v časáku tady ten článek..Je tam celkem dost věcí..Něco už jistě víte, ale jsou tam i takové infa, které jsem nevěděla i já....Vybrala jsem pro vás jen ty nejzajímavější....1.Robert Pattinson dělá muziku, a dokonce už měl i vlastní kapelu s názvem Bad Girls.Zpívá, hraje na kytaru a na klavír.I teď ještě rád tráví svůj volný čas v londýnských hospůdkách, a když má náladu, tak občas v nějaké i vystoupí.Když neměl zrovna moc peněz, tak si muzikou i vydělával!Hrál na klavír v hotelových barech!

2.Kdyby se Kristen nestala herečkou, nejraději by se angažovala v ochraně zvířat.Sama má doma kočku Jellu.

3.Roli Sáry v thrilleru ,,Úkryt" vyfoukla Kristen své herecké kolegyni Hayden Panettiere, kterou znáš ze seriálu ,,Hrdinové" nebo z filmu ,,Bravo Girls-všechno nebo nic".

4.Robert musel kvůli natáčení nosit barevné kontaktní čočky a stěžoval si, že ho z nich bolí oči.,,Až budu točit další díl, musíme vymyslet něco jiného, čočky už si nejspíš nikdy nevezmu!"


5.Nehody na place: Při natáčení romantického polibku spadl Rob z postele, a když musel nést Kristen lesem, tak si poškodil ploténku v páteři!

6.Rob si musel kvůli filmu nechat o pár odstínů zesvětlit zuby a musel nosit rovnátka, aby získal dokonalý upírský chrup!Navíc na sobě tři měsíce před natáčením každý den makal ve fitku, aby nabral svaly a shodil při tom 10 kilo!

7.V šestnácti se Robert musel vzdát kariéry modela, protože byl údajně příliš,,mužný".

8.Všichni představitelé upírů měli tři měsíce před zahájením natáčení zákaz vycházet na sluníčko, aby měli co nejsvětlejší pleť.

9.Do 12 let navlékaly Roba jeho sestry do holčičích šatů a říkaly mu Claudie.

10.Taylor Lautner měl svou účast ve 2. pokračování filmu stmívání docela nahnutou.Aby mohl zase hrát Jacoba, musel povinně nabrat 15 kil svalové hmoty-aby bylo důvěryhodné, že je to opravdu on, kdo se převtěluje do vlkodlačí kůže.

11.Všichni herci si museli povinně přečíst všechny knihy ságy.Rob jako jediný dostal taky výtisk tajné knihy ,,Midnight Sun", aby se dokázal lépe vcítit do role.
Plakáty ze Stmívání ke koupi

22. února 2009 v 18:17 | Káťule |  Stmívání
Na téhle stránce ....Stmívání.... si můžete koupit plakáty s motivem Stmívání....STMÍVÁNÍ - Edward obrázek | plakát | fotky | poster

10 hlášek,které Edwarda rozlobí,urazí nebo naštvou

22. února 2009 v 18:13 | Káťule |  Stmívání
10 hlášek,které Edwarda rozlobí,urazí nebo naštvou


1. Jacob, v době kdy spolu s Edwardem soupeřily o Bellu:"Hele já stejně vim že si Bellu tenkrát opustil kůli Tanye a vrátil ses jen proto, že si nesnesl pomyšlení nato , že by se mnou byla šťastná...."
2. Emet: "Neber si to tak! Určitě nejsi nejstarší otec na světě. Ber to z tý lepší stránky! Už nejsi nejstarší panic!"
3. Aro, když Edward žádal o zabití: "Pomohl bych ti s čímkoli, ale tohle fakt nejde. Já tě potřebuju.....miluji tě..."
4. James, když kousnul Bellu: " Sorry kámo, ale ta tvoje holčina byla fakt k nakousnutí."
5. Alice, když spolu "hrajou" kámen-nůžky-papír: "Fakt je mi to líto, ale zase bych vyhrála."
6. Carislle, když se dozvídá, že jeho syn chtěl spáchat sebevraždu: "Synu, co tě to napadlo? Já měl v plánu tě roztrhat sám když sem se to dověděl! Máš štěstí že si nebyl poblíž..."
7. Rosalie: "Vylepšila jsem ti tvé BMW. Poslala jsem ho ze skály.."
8. Esme, když Edward přijde ze školy velice rozrušn: "Edwarde, miláčku. netrap se. zkus raději nějekou skupinovou terapii. Hlavní je, abys všechny nepozabíjel...."
9. Jasper: "Chápu všechno, ale nikdy nepochopim proč se ženeš do manželství!"
10. Bella u oltáře: "NE!"

Kellan Lutz v klipu Hilary Duff

22. února 2009 v 18:07 | Káťule |  Videa
Ahojda!!Pokuď jste si newšimli (tak jako já), v klipu Hillary Duff hraje Kellan Lutz-Emmet....

4.kapitola-Louka

19. února 2009 v 18:00 | Káťule |  Povídka-Navždy spolu
Ahojík..Přidávám novou kapitolku...Moc se omlouvám, že tak pozdě, ale mám starostí nad hlavu...
Po cestě mi Edward vyprávěl vše o jeho rodině.Zjistila jsem, že Edward umí číst myšlenky, ale mě ne.Ještě nikdy se mu to nestalo, že by nemohl číst myšlenky.Ale u mě mu to nejde.
Alice vidí budoucnost.A hele.Mojí budoucnost prý také nevidí.
Jasper může ovládat pocity ostatních...Hurá!!Aspoň to na mě platí..

Mě se na nic nevyptával..Říkal, že se mě bude ptát až na tom tajemném místě, o kterým mi nechce nic říct...Ale taky jsem mu vděčná, že se neptal.Protože mě začala hodně bolet spodní čelist.Já toho Johnnyho asi zabiju!

Přijeli jsme k našemu malému domečku.Edward mě naštěstí nechal řídit..Protože jen já můžu řídit mé autíčko...

,,Tak jsme tady."Vypla jsem motor.Oba dva jsme vystoupili a vydali se k domu.
,,Pěkný dům."Pochválil ho Edward a čekal než odemknu.Nejdřív jsem nechápala, proč tam tak stojíme.Ale pak mě trklo, že asi nejdřív musím odemknout...Začala jsem prohledávat kapsy.
,,Díky.Ten vybírala Reneé.."Edward měl ve tváři otazník.,,....má mamka...."Vysvětlila jsem mu.Okamžitě pochopil.

Konečně jsem našla klíče a odemkla jsem.Vešla jsem dovnitř a Edward byl hned za mnou.,,Počkej tady.Jen si odnesu věci nahoru."Přikázala jsem mu.,,Jistě, paní učitelko."Ušklíbl se.

Utíkala jsem do mého pokoje a hodila jsem tašku pod stůl.Taška letěla správně, ale cestou drcla do židle, a ta spadla na zem...Zvednu ji potom..

V minutě jsem byla zpět dole u Edwarda.,,Ještě napíšu Reneé vzkaz a můžeme jít."Řekla jsem a šla do kuchyně.Edward šel se mnou.
Vzala jsem papír, tužku a napsala jsem Reneé vzkaz:
Ahoj mami,
jsem venku se spolužákem.
Telefon mám.
Pa Bella.

Povzdechla jsem si.To zase bude otázek, až přijdu domů.Reneé je strašná drbna.Bude chtít vědět kde jsem byla, s kým a proč...

,,Tak a můžeme jít."Vzala jsem vzkaz a přišpendlila jsem ho vedle ledničky na nástěnku.Sem si s Reneé dáváme vzkazy.
,,Ještě si vem led na tu tvou čelist."Poznamenal Edward.
,,Ne."
Edward chtěl něco namítnout, ale já ho předběhla.,,Věř mi.Já vím, co dělám."

Vyšli jsme před dům a Edward mě táhl k lesu.Les obklopoval celý náš dům, ale vzadu za domem byl nejhustší.A jak se zdálo, tak tam měl Edward namířeno.
,,Nevadí ti, když poběžíme?Teda..Já vím, že jsem slíbil, že se tě budu ptát až tam, ale utíkáš DOST rychle?"Tím dost myslel jako upír.
,,Utíkám stejně rychle jako ty.A běžet mi vůbec nevadí.Naopak.Já miluju běh."Edward se usmál a pomalu se rozeběhl..Asi abych mu stačila...

Ale já dokážu běžet mnohokrát rychleji.Rozběhla jsem se tak rychle, že jsem měla nejmín 500m před Edwardem náskok.

,,Jsi nějakej pomalej."Smála jsem se mu.Ale Edwardovi stačila jen chvilka a už byl u mě.
,,Prosím?Co jste říkala slečno Swanová?Že běháte rychle??"Utahoval si ze mě.

Celou cestu jsme se takhle škádlili.Utíkali jsme asi 5 minut.Najednou Edward spomalil do normální lidské chůze.

Nechápavě jsem se na něj podívala.Edward se na mě usmál a chytil mě za ruku.Ušli jsme jen pár metrů a Edward se zastavil.Rozhlédla jsem se kolem sebe.Stáli jsme na kraji krásné kulaté louky.Všude byli malé kytičky a tráva vypadala, jako by o ni pečoval nějaký zahradník.
Kousek od nás tekl malý potůček.Voda v něm se třpytila jako by byla plná drahokamů.

,,Páni."Uteklo mi.
,,Ano.Je to tady krásné.Sem chodívám často přemýšlet."Edward udělal několik kroků doprostřed louky a sedl si na zem.Já udělala totéž.

S Edwardem jsme seděli vedle sebe a mlčky jsme sledovali potůček.
Usmála jsem se nad tou nádherou a sykla:,,Au."Čelist mi za cestu pěkně opuchla.Musela jsem vypadat komicky.
,,Já ti říkal , že..."
,,Jo já vím."Skočila jsem mu do řeči.,,Něco ti ukážu."
Edward se na mě podíval nechápavě.

Pustila jsem jeho ruku a odsedla si od něj tak, že jsme už neseděli vedle sebe, ale naproti sobě...
,,Prosím, nic neříkej..Jen sleduj mou HODNĚ napuchlou pusu."Osahávala jsem si obličej.Edward se pousmál a sledoval mou čelist.

Zavřela jsem oči.Začala jsem se soustředit na bolavou část mého obličeje...Na nic jiného.Jen na to.
Ucítila jsem mírnou bolest u srdce, která se začala zvětšovat.Zamračila jsem se, ale nevšímala jsem si jí a dál jsem se soustředila na čelist.
Cítila jsem, jak se začíná splaskávat až úplně splaskla a přestala i bolet.Jen ta bolest u srdce byla pořád.Ale za chvíli zmizela stejně rychle, jako přišla.

Otevřela jsem oči a Edward na mě doslova zíral.
,,Bello...Ty...Ty máš uzdravovací schopnost?"Ptal se nevěřícně.
,,Ano."
,,Ale řekni mi, proč jsi se mračila?"
,,Protože to bolelo..Víš.Když uzdravuju někoho jiného, tak mě nikde nebolí.Jen bývám vysílená a musím něco zdlábnout.Ale když uzdravuji sebe, tak mě bolí u srdce jako čert.Když je to takové malé zranění, tak to není zas až tak hrozné..Ale nedejbože, abych si zlomila ruku nebo hůř..Potom to bolí jako čert."Pohladila jsem si tvář.
,,No páni..To je teda něco."Vydech Edward.

,,To jo..Reneé říká, že je to jen začátek.podle naší legendy se na své osmnáctini stanu tou nejmocnější upírkou."Usmála jsem se a dala najevo, že té legendě nevěřím.

Edward na mě chvilku zamyšeně hleděl, jako by si to dával v hlavě do pořádku..
,,Takže Reneé je taky upír?Toho jsem si nevšiml.A kdo vás kousl..Teda, jestli je ti to nepříjemné, tak o tom nemusíš luvit...?"
,,Ne.Reneé není upír.To jen já.A žádný upír mě nekousl..."Edward byl zmatený.
,,Ne?Tak jakto, že.."
,,Víš.."Skočila jsem mu do řeči.Zase.,,...Já jsem potomek upíra.Můj dědeček byl upír a on se zamiloval do mé babičky -člověka.Oni se vzali a splodili dítě-Reneé.Mysleli si, že se jim narodila ta upírka z našich legend, ale Reneé byla obyčejná dívka.Když to děda zjistil, tak chtěl Reneé zabít.Ale babička mu to nedovolila a i přes to, že ho milovala, tak sbalila všechny jejich věci a utekla i s Reneé pryč.Dědeček se je snažil vystopovat, ale nepodařilo se mu to.A tak žili Reneé s babičkou v New Yorku.Když bylo Reneé 19, tak poznala mého taťku a zamilovala se.Po roce se vzali a narodila se jim holčička-Isabella Swan.A všechny ty upírské geny se přenesly na ni...."

Skončila jsem své vyprávění.
,,No teda..Tohle by Carlisla určitě zajímalo..Někdy ti ho představím...Bello?Můžu se tě na něco zeptat?"Edward si ke mě přisedl blíž a chytil mě za ruce.
,,Jistě.Zeptej se na co chceš.."To, že mě chytil za ruce neznamená nic dobrého..Ne, že by se mi to nelíbilo..Ale právě jsem dovyprávěla příběh naší rodiny.Takže nastává čas na bolestné otázky.

,,Kde máš tatínka?"Hrklo ve mě..Tak tohle jsem teda nečekala.Edward si všiml, že jsem sebou trhla, když řekl slovo ,tatínka'.Sedl si vedle mě a objal mě.Do očí se mi nahrnuly slzy.
,,Nemusíš mi to říkat."Pohladil mě po ruce.
,,Ne.To je v pořádku.Už to držím v sobě moc dlouho."První slza se převalila přes okraj.Edward mi ji něžně setřel.

,,Začnu od začátku."Edward němě přikývl.
,,Můj tatínek se jmenoval Phil a moc miloval mě i Reneé.I on věděl, že jsem poloupír, ale vůbec mu to nevadilo.Hodně jsme si spolu hrávali a často jsme se u toho nasmáli.To jsme ještě bydleli v Chicagu.Když mi bylo 10, tak Reneé zjistila, že je těhotná.O pár měsíců později se narodila má sestřička Katy.Katy byla rozkošná a každý si ji hned oblíbil.Ze všech lidí, co se kolem ní motali, si nejvíc rozuměla se mnou.Ona taky věděla, že jsem to, co jsem, al newadilo jí to a ani se mě nebála.Naopak.Když jsem chodívala večer běhat, tak mě prosila,ať ji vezmu s sebou.Když nám to Reneé dovolila, byli jsme tak šťastné."Pousmála jsem se

,,Dala jsem si ji na záda a utíkala jsem daleko za hranice státu.Katy milovala, když ji vítr cuchal vlasy....Když jsme byli spolu, tak nám bylo tak krásně..Hodili jsme všechny starosti za hlavu a prostě jsme jen tak blbli."Rozbrečela jsem se.Edward si mě vzal na klín a utěšoval mě.

,,Víš, že jsme měli psa?Zlatého retrívra.Jmenovala se Roxy.A pak..V ten osudný den.."Rozvlykala jsem se.
,,Ššš,Bello..To bude dobré.."Konejšil mě Edward.,,Už nemusíš pokračovat."Houpal mě v náručí.Podívala jsem se mu do očí a řekla:,,Ale já chci."
,,Dobře."Pohladil mě po vlasech.

,,Bylo 5.května tohoto roku.Já jsem měla zrovna narozeniny."Povzdechla jsem.
,,Panebože."Vydechl zděšeně edward.
,,Měli jsme malou rodinnou oslavu.Taťka zrovna fotil, jak sfoukávám svíčky.najednou se rozlítly dveře a v nich stálo asi 20 upírů.Katy začala plakat, jak strašně se lekla.Snažili jsme se utéct.Ale šest zdatných upírů nás chytlo a drželi nás za ruce.Roxy chytli taky.Všichni jsme byli vystrašení, protože jsme nevěděli, co se děje.Potom před nás předstoupila upírka a začala na nás cosi jiným jazykem mumlat.Nikdo z nás ji nerozumněl...Ale najednou se začala smát.Ten smích byl tak..šílený.S úsměvem na rtech přistoupila k Roxy.Jen se na ni podívala a Roxy začala TAK strašně kňučet, až to trhalo uši."Edward potichu vrčel.

,,Prosili jsme, plakali, uráželi jsme ji, ale ona ne a ne přestat.Nakonec Roxy zakňučela naposled a potom už jen bezvládně visela tomu hnusnému upírovi v rukou.Umučila ji k smrti."Edward ani nedýchal, jak byl napjatý.

,,Potom se přesunula ke Katy..."Sklopila jsem oči a tiše plakala.,,Ne..."Edward měl hrůzu v očích.
,,Ano.Přišla k ní a začala ji mučit...Ach Edwarde.Kdybys tam byl.Tobylo tak strašné!Katy tak strašně křičela.Prosila jí, ať toho nechá.Ale ona neposlouchala.Katy přestala prosit a jen křičela.Ach..Jak strašně křičela!"Začala jsem hystericky plakat.Objala jsem Edwarda kolem krku.On mě objal taky a hladil mě po vlasech.Šeptal mi slova útěchy, ale moc to nepomáhalo.

Po chvíli jsem se od něj odtáhla a dala se znovu do vyprávění.
,,Zabila mi sestřičku i tatínka.Potom se přesunula k Reneé, že jí udělá to stejné.Já jsem ji přestala prosit.Tak strašně jsem se naštvala, že mi zabila mé nejmilovanější osoby...Až jsem použila svoji novou schopnost.Štít.Začala jsem vidět rudě.Vytvořila jsem štít a mrskla jsem ho po nich.Rázem byli všichni omráčení na zemi.Ani newíš, jak sem se chtěla pomstít.Ale musela jsem dostat Reneé pryč.Tak jsem ji vzala do náruče a vyskočila jsem z domu ven.O den později jsem se tam vrátila.Našla jsem tam těla mé rodiny.S Reneé jsme jim zařídili pohřeb.Od pohřbu jsem pět měsíců nepromluvila ani slůvko.Reneé mi doporučovala, a´t si zajdu ke cvokaři, ale já jsem to odmítala.Těch pět měsíců byl pro mě horor.Ale ten první měsíc, ten byl nejen pro mě obzvlášť kritický.Nejedla jsem ani nespala.Došlo to tak daleko, že mě Reneé musela odvézt do nemocnice na kapačky.Za měsíc mě pustili domů.Donutila jsem se žít.Kvůli Reneé.Už tak měla starostí dost.já jsem jí jen přitižovala.Minulý měsíc jsem konečně promluvila a Reneé byla zase trošku šťastná."
Domluvila jsem a začala jsem bez ustání plakat.

Edward mě utěšoval jak jen mohl, ale i na něm bylo vidět, že ho to vzalo.

,,Někdy si tak říkám, že kdybych našla moji schopnost dřív, tak bych je stihla zachránit.Všechny."Plakala jsem.
,,Ne Bello!Nikdy si to nesmíš dát za vinu.Ty jsi za to nemohla."Chlácholil mě Edward.

Začalo se stmívat.Po mém vyprávění jsme tam jen seděli a přemýšleli.Edward mě pořád držel v náručí a hladil mě po vlasech.Já jsem si opírala hlavu o jeho hruď.

,,Bello?Ty stárneš?"Zeptal se mě najednou Edward.narovnala jsem se a podívala se mu do očí.,,V osmnácti se stárnutí astavuje.Mě je teprve sedmnáct.Kdybych počítala normální roky, tak je mi teprve 10 let."Usmála jsem se.
,,Opravdu?"Usmál se konečně.Celou doby byl zamračený nebo byl smutný...
,,Jo, ale nikomu to neříkej."


Seděli jsme tam až do tmy.
,,Edwarde, už bych měla jít.Reneé bude mít strach."Koukla jsem na něj smutně.
,,Jistě."I on byl smutný.Vůbec se nám nechtělo loučit.

Vstali jsme a ruku v ruce jsme běželi domů.Přiběhli jsme a všude se svítilo.Reneé už byla doma.
,,Děkuju ti, že jsi mě vyslechl.Ještě nikdy jsem to nikomu neřekla."
,,Není zač.Neboj se.Nikdy by mě nenapadlo to někomu říct.A jsem moc rád, že jsi mi to řekla.Jsem rád, že mi věříš."

Objal mě a jeho hlava se začala pomalu přibližovat k té mé.Já jsem zavřela oči a čekala.Edward to bral jako souhlas a políbil mě.

,,Dobrou noc Bello."Zašeptal.
,,Dobrou noc Edwarde."Naposledy jsem se mu podívala do těch jeho zlatavých očí a odešla jsem domů.


,,Bello!Kde jsi byla!"Spustila na mě Reneé.A já jsem se musela podrobit výslechu.

3. kapitola-Biologie

15. února 2009 v 17:33 | Káťule |  Povídka-Navždy spolu
Na přání čtenářů dneska přidávám ještě jednu kapitolku =o)Po obědě jsem měla mít Biologii.
Fajn..Biologie mi nikdy nevadila, ale taky to nebyla moje nejoblíbenější hodina.
Po malé hádce na obědě s místním Casanovou se hodina Biologie celkem hodila.Aspoň nemusím dávat tak velký pozor jako při Trigonometrii.

Odploužila jsem se k učebně číslo osm.
Vešla jsem do třídy a mé srdce přestalo na okamžik bít.Ano..Mám srdce..Divné že?Ale u mě není nikdy nic normální.
V lavici, kde bylo jediné volné místo, čili to bylo mé místo, seděl Edward Cullen.
Hned jak zjistil, že stojím u dveří, tak přestal dýchat. Nechápala jsem co to znamená...Zase měl ten svůj frustrovaný pohled, ale i přes něj se na mě pousmál.

Prošla jsem kolem Lauren, která se na mě nenávistně podívala. S touhle holkou asi moc velké kamarádky nebudeme..Určitě založí i s Jessicou klub ANTIBELLA. A vsadím se, že Mike se k nim určitě nepřipojí.

Sedla jsem si k Edwardovi a začala jsem si vytahovat potřebné učebnice z tašky. Ještě nezvonilo, takže mi zbyl nějaký čas.

,,Ahoj.Jmenuji se Edward Cullen.Ale určitě mě už znáš." Přátelsky se na mě usmál.Ten úsměv byl tak omamující.
,,Ahoj.Já jsem Bella Swan.A myslím, že mě taky už znáš."Úsměv jsem mu opětovala.
Byl velice hezký, ale seděl ode mě velice odtažitě.Jako bych mu nevoněla.To mě popudilo.
,,Ty Edwarde?Mám si odsednout? Protože vypadáš, jako bych ti nějak vadila."

,,Ne, to ne!"Odpověděl rychle, až jsem se musela usmát....

Pan Manson vstoupil do třídy a začal hodinu.Tím ukončil náš rozhovor.
Ne na dlouho.

,,Já jen...Nemůžu ti to vysvětlit někde jinde?Tady se to moc nehodí...."Zase se na mě usmál..Takovým pokřiveným úsměvem....Ten úsměv jsem si okamžitě zamilovala...

,,J..Jo...jistě."Zakoktala jsem a odvrátila jsem pohled na tabuli....Musím se začít aspoň trošku soustředit.Jenže Edward se ozval znovu..:,,Po škole pojedeme k vám, ty si dáš věci domů a půjdeme na jedno místo, kde si můžeme v klidu popovídat..Souhlasíš?"
,,Jasně."Odpověděla jsem mu srozumitelněji než předtím.

Pan Mansen se na mě zlostně podíval, jako co si to dovoluju kazit mu jeho přednášku, a vykládal dál.
Já jsem zrudla jako rajče a začala jsem si dělat poznámky.

,,Edwarde?Můžu mít ještě poslední otázku?"
,,Jistě."
,,Kdo byl ten otravný kluk v jídelně???"
,,Johnny Appelton."Zavrčel jeho jméno.
,,Díky."Usmála jsem se na něj a podívala jsem se mu do čí..Oou..To jsem neměla dělat...Zase jsem se v tom jeho pohledu topila...

Zachránil mě až pan Manson, který si výhružně odkašlal.,,Slečno Swanová, jestli vás tahle přednáška nebaví, můžete opustit třídu."
,,Omlouvám se pane Mansone."Kajícně jsem se zahleděla do sešitu.
Pan Manson to vzal tak, že se asi uráčím a budu dávat pozor.
Edward se nademnou pousmál.

Zazvonilo a já jsem vůbec nevěděla, jakou látku jsme probírali.Ještě tělák a budu mít školu za sebou.
,,Ahoj Bello.Potom tě budu čekat na parkovišti."Ani nečekal na mou odpověd a vyšel ze třídy.
,,Jasně."Řekla jsem do prázdna, ale byla jsem si jistá, že mě slyšel.


V tělocviku jsme hráli volejbal.Můj nejoblíbenější sport, co se dá hrát v tělocvičně..Absolutně nesnáším basketbal.I baseball mě celkem baví...Podle toho, s kým ho hraju...

Byla jsem v družstvu s Alicí, Mikem, Tommym (toho kluka moc neznám), Angelou a Lauren.Alice se ke mě chovala, jako by mě znala odjakživa..Celý tělák jsme prokecali o módě...Jediný, kdo mi chtěl kecání s Alicí znemožnit, byla Lauren..Nechávala mi ty nejtěžší balóny, ale já jsem vybrala všechny.To ji ještě víc naštvalo, ale když viděla, že to nemá cenu, tak toho nechala a my s Alicí jsme mluvili dál...


,,Ahoj Bello.Uvidíme se zítra."Rozloučila se se mnou na parkovišti Alice a šla za svými sourozenci.Všichni stáli u velkého Jeepu.I Edward tam stál s nimi a něco řešil s Jasperem.
Parkoviště bylo prázdné, až na pár aut.
Co, když si to Edward rozmyslel??
Ne Bello...
Až uvidí, že můžeme jet tak přijde...Ujišťovala jsem se, že si to Edward nerozmyslel.
Došla jsem k mému autíčku a vytáhla jsem klíče z kapsy.Ale než jsem stačila odemknout auto, tak mě někdo chytil za ramena a prudce mě otočil čelem k němu.Byl to Johnny Appelton.Místní Casanova.
Chytil mě pod krkem a nenávistivě na mě začal řvát:,,Co si o sobě myslíš?Čubko jedna.Ze mě si nikdo dělat prdel nebude!!!"

Byla jsem v šoku..Co si o sobě myslí on??
Že na mě tady bude takhle řvát?
Snažila jsem se mu vymanit zpod jeho ruky, ale byla jsem stále ochromená, že si něco takového dovoluje...

Podívala jsem se mu do očí...A najdenou jsem mu PLIVLA DO OBLIČEJE.Ani nevím , co mě to popadlo, ale když jsem byla ochromená, a mé končetiny neměly snahu se bránit.Žádná jiná sebeobrana mě nenapadla.

Tohle nebyla Bella, které před šesti měsíci zabili skoro celou rodinu...Tohle nebyla Bella, která se bála něco říct..Tohle byla nová, silnější Bella.

Johnny si otřel levou rukou mou slinu, ale pravou mě pořád držel pod krkem.Znenadání mi jednu vrazil..Ale nebyla to jen tak obyčejná facka..To byla dělovka jako hrom!
V tu ránu byl u nás Edward a měl ruku na Johnnyho ruce, která mě ještě stále držela pod krkem.,,Nech ji být, nebo za sebe neručím."Vyhrožoval Johnnymu.

Johnny mě pustil a v očích měl respekt vůči Edwardovi.
Otočil se a odcházel pryč.
,,Ještě jsme spolu neskončili čubko!"Křikl na mě, když byl od Edwarda dostatečně daleko.Ale on nevěděl, že Edward by ho dohonil raz dva.
Musela jsem Edwarda chytit za ramena, jinak by po něm vystartoval.

,,Jsi v pořádku Bello?Promiň, já bych přišel dřív, ale Jasper mě zpozdil."Omlouval se.
,,Díky...A nemáš se proč omlouvat.Kdybys nepřišel, tak newím, jak bych si s ním poradila."Usmála jsem se na něj a zároveň jsem sykla bolestí.Spodní čelist mě začínala bolet.
,,Ale ránu má, to se musí uznat."

,,Ach Bello.Pár věcí mi budeš muset vysvětlit..Ale ne tady..Pojď.Pojedeme k vám..Měla by sis na to dát led."Nic jsem nenamítala, i když jsem věděla, že led potřebovat nebudu.
,,OK."
Nastoupili jsme do auta a odjeli k nám domů.

2. kapitola-Jídelna

15. února 2009 v 13:34 | Káťule |  Povídka-Navždy spolu

Hodina angličtiny skončila a nastal čas jít na oběd.
Spolu s Jessicou a Mikem jsme šli po chodbě a mířili do jídelny.
,,Ty Bello. Tak co?? Jak se ti tady zatím vede???"Mrkal na mě Mike.
,,Ale jo....Je to lepší než horší..."Odpověděla jsem mu slušně, protože jsem si všimla, že je Jessica uražená, asi že se s ní Mike od té doby, co jsem tady, moc nebaví..Místo toho, aby se věnoval Jessice, se věnuje mě...

Vešly jsme do jídelny a já jsem najednou ucítila krásnou, ale trošku přesládlou vůni.
Upír...Tady někde je upír....
Ale upír TADY???No pravda..ve Forks svítí slunce tak dvakrát do roka-ideální místo pro upíry...

Stoupli jsme si do fronty na jídlo a já jsem se rozhlížela, odkaď ta vůně vane.Mike s Jessicou probírali, co si dají na oběd. Jessica vypadala spokojeně, že jí Mike zase věnuje pozornost.

Rozhlížela jsem se, až jsem narazila na pětici lidí ( no, měla bych říct radši upírů)...
Pane jo! Ti jsou krásní!!!Tak to oni tak krásně voní...Potkala jsem mnoho upírů..Ale žádní z nich tak krásně nevoněli...

Prohlížela jsem si je.Byla tam blond holka, která by mohla dělat z fleku modelku.Ta se držela za ruku s velkým svalnatým klukem, ze kterého šel strach.Ale když se usmál, vypadal jako pětileté dítě, kterému jste právě darovali hračku....
Vedle blond holky seděla ještě jedna holka, ale ta byla menší, ale stejně krásná, jako blondýna. Jenže ta bloncka vypadala jako modelka, ale ta malá hnědovláska vypadala spíš jako elfka.

,Elfka' se držela za ruku s blond klukem, který vypadal jako by měl bolesti...
A potom jsem se podívala na posledního člena upíří rodiny.

Ještě nikdy, za celý svůj upíří život, jsem neviděla někoho tak krásného.Páni..Ten vypadal jako..jako..Ano.Vypadal jako anděl...
Měl nazrzlé vlasy a byl oproti blonďákovi a svalovcovi stokrát hezčí....

,,Bello? Co si dáš k jídlu???" Ptala se mě Jessica, stále otočená k Mikovy.
Ale hned, jak vyslovila mé jméno, tak se na mě všichni upíři podívali.
Dívali se na mě tak..tak...překvapeně??
Jako by ještě nic takového, jako jsem já, neviděli....

,,Bello?"Jessica se ke mě konečně otočila a šťouchla do mě.
,,Co? Jo.Já si dám limču a jablko."Byla jsem omámená..Ne z Jessicy a Mikea, ale z pětici upírů, kteří se na mě pořád dívali...Každý měl jiný vraz ve tváři..Blondýna se na mě dívala vražedným pohledem, svalouš se na mě smál, stejně tak se na mě smála i ta malá elfka.Blondýn se na mě díval divně a ten nejkrásnější z nich se na me díval...frustrovaně...?

Vzali jsme si tácy s jídlem , a šly jsme si sednout k Angele, která nám držela místa.Seděli tam ještě Tyler, Erik a nějaká holka.Myslím že se jmenovala Lauren.

Sedli jsme si a kluci se začali bavit o výletu na pláž do La Push.Ani nevím kde to je, jen vím, že je to nějaká rezervace..nebo co...Jejich rozhovor mě nezajímal, protože jsem věděla, že upíři do La Push nesmí.Znala jsem zdejší pravidla.Reneé mi je sdělila ještě ten večer, co jsme se přistěhovaly. Ani nevím, jak a od koho to zjistila.

Náš stůl byl postavený tak, že jsem měla skvělý výhled na upíry.Někteří mě pořád sledovali..Například Edward....Začalo mi to být trošku nepříjemné..Stačí, že se všichni spolužáci o mě zajímají..Teď ještě oni...

,,Jessico??Co jsou tam ti zač?"Nenápadně jsem ukázala na pětici upírů.
,,To jsou Cullenovi."Odpověděla Jessica.
,,Ta bloncka se jmenuje Rosalie a ten kluk s těmi obrovskými svaly, se jmenuje Emmet"Šeptala, jako by mi vyzrazovala jejich největší tajemství.
,,Ta malá holka je Alice a ten blonďák je Jasper."Ukousla si svého oběda a udělala si menší přestávku od vyprávění.
,,A ten kluk? S těmi bronzovými vlasy??"Musela jsem se zeptat, jinak by mi to Jessica pravděpodobně neřekla.
,,To je Edward.Ale bacha.Ten je můj." Oznámila mi hrdě.

,,Cože?Ty s ním chodíš??" Zeptala jsem se nevěřícně a doufala jsem, že ne.
,,Ne, ale jednou budu."Sebejistě se na mě podívala.

Od stolu, kde seděli Cullenovi, jsem zaslechla nesouhlasné vrčení.Podívala jsem se tam a viděla jsem Edwarda, jak se dívá vražedně na Jessicu.Potom se podíval na mě.
Dívali jsme se každý tomu druhém do očí..nevím jak on, ale já se v těch jeho přímo topila.
Edwardovi sourozenci se dívali na mě, pak na Edwarda, a zase na mě.

Najednou, tomu byste neuvěřili, se Edward usmál.Na mě!
Ten úžasný kluk se usmál na mě!Úsměv jsem mu opětovala a sklopila jsem oči do mého tácu s jídlem.Určitě jsem byla rudá jako rajče. Ještě než jsem sklopila hlavu, tak jsem si všimla, že se usmívá i Alice.

,,Hele nebal mi ho!"Okřikla mě Jessica.
Edward zavrčel a zase sledoval Jessicu nenávistným pohledem.
,,Já myslela, že se ti líbí Mike." Řekla jsem otráveně k Jess. Ta se na mě podívala vražedným pohledem, ale radši nic neříkala.

Zase jsem se podívala ke Cullenům.Slyšela jsem, jak Emmet poznamenal k Edwardovi:,,Hele Brácha? Že si budeme Bellu střídat??"Cože??To mluví o mě??.
Nevěděa jsem, co si mám o tom myslet.Mám mu něco říct??
Edward to vyřešil za mě..Vzal svůj oběd (špagety) a hodil ho po Emmetovi.
Emmet nestačil uhnout a špagety mu skončili na hlave.
Málem jsem zařvala smíchy.Ale to celá jejich rodina. Až na Rosalii.
Emmet si dával pryč z vlasů poslední špagety a smál se taky.

Edward si mě všiml, jak se nad Emmetem směju a omluvně se usmál.Já se na něj taky usmála, jako že omluvu beru a podívala jsem se na Jessicu. Ta byla rudá vzteky.Kajícně jsem zklopila oči a ukousla si jablka.Upíři prej nejedí.Ale já jím.I když mi stačí jíst tak 1 za týden, tak ve škole si vždy dám alespoň ovoce, nebo něco malého.Abych nebyla TAK nápadná.

Kousla jsem si ještě jednou a vycítila jsem na sobě něčí pohled.No..spíš pohledy. Všichni Cullenovi na mě šokovaně zírali.Zrudla jsem a odvrátila jsem od nich oči.
Oni vlastně nevědí, že jsem poloupír....

Kolem našeho stolu prošel nějaký kluk.Od někud ho znám...
ANO!!To byl ten namachrovanej týpek, co o mě říkal, že jsem kost.
Kluk se zastavil a podíval se na mě.
,,Čau kotě.Ty seš tady nová že? Nechceš ukázat učebnu biologie?"Jestli chci ukázat učebnu biologie??Čuně...Proč dělá neslušný návrhy zrovna mě??Bože..To je zase den.

Mike se na něj díval nepřátelským pohledem..Stejně jako ostatní u našeho stolu.
Podívala jsem se na Cullenovi, konkrétně na Edwarda, a ten zuřil.Nejen on..Všichni..Až na Rosalii.Samozřejmě..Ta holka mě asi nem moc v oblibě...
Edward vrčel tak, že ho slyšeli i ostatní a Alice ho musela klidnit.I Emmet vrčel, ale tak, aby ho lidské ucho neslyšelo...

Vstala jsem od stolu, podívala jsem se na něj a řekla:,,Tak hele kocoure.Já nejsem žádný tvý kotě.Jo..a to tvoje ukazování učebny si nechej pro nějakou jinou najivku.Tahle kočka...."Ukázala jsem na sebe.,,...o tebe nemá zájem."Uzemnila jsem ho.

Ten kluk na mě zíral a neměl slov.
Angela mi začala tleskat.Za chvíli se přidali i ostatní.Jen Cullenovi ne.Edward se na mě díval šokovaně, ale zároveň i potěšeně..Alice se na mě usmívala a Emmet ten zase cosi brblal k Edwardovi...

,,Páni Bello!Ty jsi usadila našeho Casanovu!"Pochvalovala mi Angela.
Casanova se otočil a odcházel nasupěně pryč...,,Počkej mrcho..Ty zaplatíš.."

Bublinovka- diplomy

15. února 2009 v 11:34 | Káťule |  Soutěže
Hojda!!!
Pro ty, co se umístili v Bublinovce na prvních třech místech mám diplom!!!!!Bublinovka-vítěz

15. února 2009 v 11:23 | Káťule |  Soutěže
Hojda!!!Máme tu vyhodnocení Bublinovky!!!!!!

Na 1. místě se umístila ŠaruŠka!!!!!


Její text:


Blahopřeju!!!!!!

8.diplomek

15. února 2009 v 11:14 | Káťule |  My Diplomky
Můj 8. diplomek


7.diplomek

14. února 2009 v 12:56 | Káťule |  My Diplomky
Můj 7. diplomek