Bude to, jako kdybych nikdy neexistoval...

11 informací o Stmívání

22. února 2009 v 18:56 | Káťule |  Stmívání
Našla jsem v časáku tady ten článek..Je tam celkem dost věcí..Něco už jistě víte, ale jsou tam i takové infa, které jsem nevěděla i já....Vybrala jsem pro vás jen ty nejzajímavější....1.Robert Pattinson dělá muziku, a dokonce už měl i vlastní kapelu s názvem Bad Girls.Zpívá, hraje na kytaru a na klavír.I teď ještě rád tráví svůj volný čas v londýnských hospůdkách, a když má náladu, tak občas v nějaké i vystoupí.Když neměl zrovna moc peněz, tak si muzikou i vydělával!Hrál na klavír v hotelových barech!

2.Kdyby se Kristen nestala herečkou, nejraději by se angažovala v ochraně zvířat.Sama má doma kočku Jellu.

3.Roli Sáry v thrilleru ,,Úkryt" vyfoukla Kristen své herecké kolegyni Hayden Panettiere, kterou znáš ze seriálu ,,Hrdinové" nebo z filmu ,,Bravo Girls-všechno nebo nic".

4.Robert musel kvůli natáčení nosit barevné kontaktní čočky a stěžoval si, že ho z nich bolí oči.,,Až budu točit další díl, musíme vymyslet něco jiného, čočky už si nejspíš nikdy nevezmu!"


5.Nehody na place: Při natáčení romantického polibku spadl Rob z postele, a když musel nést Kristen lesem, tak si poškodil ploténku v páteři!

6.Rob si musel kvůli filmu nechat o pár odstínů zesvětlit zuby a musel nosit rovnátka, aby získal dokonalý upírský chrup!Navíc na sobě tři měsíce před natáčením každý den makal ve fitku, aby nabral svaly a shodil při tom 10 kilo!

7.V šestnácti se Robert musel vzdát kariéry modela, protože byl údajně příliš,,mužný".

8.Všichni představitelé upírů měli tři měsíce před zahájením natáčení zákaz vycházet na sluníčko, aby měli co nejsvětlejší pleť.

9.Do 12 let navlékaly Roba jeho sestry do holčičích šatů a říkaly mu Claudie.

10.Taylor Lautner měl svou účast ve 2. pokračování filmu stmívání docela nahnutou.Aby mohl zase hrát Jacoba, musel povinně nabrat 15 kil svalové hmoty-aby bylo důvěryhodné, že je to opravdu on, kdo se převtěluje do vlkodlačí kůže.

11.Všichni herci si museli povinně přečíst všechny knihy ságy.Rob jako jediný dostal taky výtisk tajné knihy ,,Midnight Sun", aby se dokázal lépe vcítit do role. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama