Bude to, jako kdybych nikdy neexistoval...

5.kapitola-Kříženec

24. února 2009 v 14:51 | Káťule |  Povídka-Navždy spolu

Ajojdá!!Konečně přidávám další kapitolku!!!!Tuhle jsem rozdělila do dvou pohledů.Pohled Belly a pohled Edwarda.BELLA
Reneé mě vyslýchala.Když zjistila, že jsem byla venku s Edwardem,tak se rozhovor stočil na něj.Chtěla vědět všechno; jak vypadá, jaká je jeho rodina...atd.


Řekla jsem jí skoro vše.Samozřejmě jsem vynechala část, kdy vyprávím o naší ,,tragédii".


Až se dozvěděla dostačující informace, tak mě nechala odejít do svého pokoje.


Sedla jsem si ke stolu a nachystala jsem si věci do školy.Jsem jen trošku unavená.Nespala jsem už skoro měsíc.Takže některý den v tomto týdnu bych měla spát.Kdyby se mi jen nezdála ta stejná noční můra pokaždé, když jdu spát.No.Asi bych neměla říct noční můra, ale skutečná katastrofa.Pořád se mi zdá, co se stalo 5.května-na mé narozeniny.


Ale dneska spát nehodlám.Máme až moc úkolů.....


Poslední úkol jsem dodělala ve tři hodiny ráno.Stihla jsem to celkem brzo na to, že jsem přišla domů v devět hodin večer a Reneé mě vyslýchala do desíti.


Vstala jsem z postele a stoupla jsem si k mojí malé knihovničce.Přemýšlela jsem, jestli si mám vzít knihu ROMEO A JULIE nebo NA VĚTRNÉ HŮRCE.
Rozhodla jsem se pro,,HŮRKU".


Četla jsem si až do rána.
Zaslechla jsem, jak Reneé vstává, a tak jsem vstala taky.
Oblékla jsem se a šla jsem si vyčistit zuby.Na chodbě jsem se střetla s Reneé.
,,Dobré ráno, zlato."Řekla Reneé ospalým hlasem.
,,Dobré."Namířila jsem si to do koupelny.Ještěže máme dvě.Jednu nahoře a jednu dole.Já zabrala tu nahoře.
Sešla jsem dolů do kuchyně a nachystala si snídani.Reneé právě vyjížděla s autem.Jelikož vstává dřív do práce, a já jsem dočetla v tu chvíli, kdy vstala, tak mám ještě čas, než budu muset odjet do školy.


Dala jsem se do menšího úklidu kuchyně.Umyla jsem nádobí a vybalila jsem poslední krabici.
Nastal čas jet do školy.Vzala jsem si tašku a šla do auta.
Přijela jsem na parkoviště.Bylo tu celkem plno.Přijela jsem tak akorát.Cullenovi už tu byli.Alice mě viděla jako první a mávla na mě, ať zaparkuju vedle nich.Edward stál s Jasperem opodál a něco rozebírali.Rosalie seděla v autě s otevřenými dveřmi a vedle ní se opíral Emmet.
Poslechla jsem Alici a zaparkovala jsem vedle nich.


Vypla jsem motor a klíčky jsem si dala do tašky.Chtěla jsem otevřít dveře, ale někdo to udělal rychleji...


Něčí ruce mě vytáhly ven a zvedly mě do výšky.Podívala jsem se pod sebe a uviděla jsem Emmeta.
,,Ahoj Bello!Víš, že ze spoda vypadáš ještě líp?"Zubil se na mě.
Držel mě za boky, takže jsem na protest překřížila ruce na prsou.
,,Emmete!Pusť mě!Všichni se na nás dívají."Křičela jsem na něj.A opravdu.Všichni, ti co byli na parkovišti, nás sledovali.Emmet se rozhlédl kolem a usmál se.


,,Emmete!Dej Bellu dolů."Křikl Edward naštvaně.Právě teď si všiml, že jeho velký bratr drží mou osobu ve vzduchu.
,,Co s tím pořád máte?"Komentoval to Emmet a postavil mě na zem.,,Emmete!Pusť mě!Všichni se na nás dívají;Emmete!Dej Bellu dolů."Imitoval náše hlasy.


Nad tou jeho imitací jsem se musela zasmát.


,,Bello?Pojedeš se mnou a s Rosalií nakupovat??Prosím!"Prosila natěšeně Alice.
,,Alice, proč se vůbec ptáš, když už víš odpověď?"Divil se Emmet.
,,Nevím.Týká se to Belly.A u ní vidím jen mlhu."Zdá se, že to Alici trápilo. ,,No to je super!Bello, ty jí můžeš udělat cokoliv.Například zničit boty, a ona ti už dopředu nevynadá!"Zdá se, že jsem Emmeta fascinovala.


,,Tak co, pojedeš?"Alice byla nedočkavá. ,,No tak dobře.Pojedu."Já na tohle moc nejsem, ale nemohla jsem ji zklamat, když vím, jak miluje nakupování. ,,Ano!"Jásala.Jasper se na ni láskyplně podíval a oba dva odešli do školy.,,Uvidíme se na obědě, Bello."Rozloučili se Rosalie a Emmet a také odešli.


,,My by jsme měli taky jít."Edward mě chytil kolem pasu.Ostatní spolužáci nás s úžasem, nenávistí a odporem sledovali.Procházeli jsme kolem skupinky prvňaček.Podívaly se na mě a začali si něco šeptat.


,,Mám rozcuchané vlasy nebo co?"Zeptala jsem se Edwarda.Ten se na mě usmál tím svým pokřiveným úsměvem a řekl:,,Ne.Vypadáš nádherně."
Sklonil se ke mě a předevšemi ě políbil.Musela jsem se usmát.Edwart se také usmál a odvedl mě do školy.Nechali jsme tam stát ohromené prvačky a všechny ostatní.


Po angličtině jsme měli oběd.Edward stál před učebnou a čekal na mě. ,,Tak jaká byla angličtina?"Políbil mě na čelo. ,,Dlouhá a nudná."
Ruku v ruce jsme vešli do jídelny.Jasper s Alicí už seděli u stolu.Edward pro nás koupil jídlo a šly jsme si sednout k nim.
Alice se pokoušela dívat do mé budoucnosti, ale očividně jí to moc nešlo.Edward s Jasperem plánovali lov.
Já jsem tam seděla jako kakabus.Vzala jsem si kousek pizzy a s chutí se zakousla.Ti tři se přestali zaobírat svými věcmi a dívali se na mě.
Odkašlala jsem si.,,Děje se něco?" ,,Jak to můžeš jíst?"Řekla s odporem Alice. ,,Já jím jen tohle."Myslela jsem tím všechno lidské jídlo.Edward jim už určitě řekl, že nejsem obyčejný upír.
,,Ty jsi ještě nikdy nelovila zvířata?"Zeptal se udiveně Jasper. ,,Ne.A ani mě to neláká."Alice a její bratři se zasmáli.


,,Bello,hned po škole jedeme nakupovat.Nezapomeň."Varovala mě Alice. ,,Hm..Neboj.Musím to říct Reneé."Sáhla jsem do kapsy pro telefon.Nebyl tam.Musela jsem ho nechat v autě.
Zvedla jsem se, že si pro něj skočím.Edward se na mě tázavě podíval. ,,Nechala jsem si telefon v autě.Hned jsem zpět."Ozámila jsem a odešla z jídelny.


Na parkovišti nikdo nebyl, a tak jsem doběhla upíří rychlostí k autu.Odemkla jsem dveře.Telefon byl na sedadlu spolujezdce.Strčila jsem ho do kapsy a zamkla jsem auto.Ale všimla jsem si, že v předním kole mám velkou díru.Šla jsem se podívat blíž.Vypadalo to, jako by mi ji tam někdo udělal schválně.Zkontrolovala jsem i ostatní kola, a všechny byli děravá.
,,Do háje.Kterej kretén!"Zavrčela jsem. Z keře se vynořil Johnny Appelton a v ruce držel nůž. ,,Copak, naše malá upírka je nazlobená?."Smál se mi do očí. Moment.On ví, že jsem upírka?Vi o existenci upírů?
Zavrčela jsem.,,Jak to víš?" ,,Víš, upířice, já jsem vlkodlak.A ty tak přesládle smrdíš, až se mi z toho dělá špatně."Zaxichtil se. ,,Jestli jsi vlkodlak, tak jakto, že nesmrdíš?"Vrčela jsem. ,,Já ale nejsem obyčejný vlkodlak.Jsem Kříženec."Aha, tak to vše vysvětluje. Kříženec je tvor, silnější než upír a vlkodlak dohromady a upíři ani vlkodlaci ho necítí.Nechodí ve smečce.Je to samotář.


EDWARD
Bella odešla do auta pro telefon.Musela zavolat své matce. ,,Edwarde, měl bys Bellu konečně představit Carlislovi.Bude jí uchvácen."Poznamenala Alice.Pořád se pokoušela nahlédnout Belle do budoucnosti.Jako vždy, viděla jen mlhu.
,,Ach!"Alice najednou vyjekla.Podíval jsem se jí do hlavy a viděl tmu. ,,Bella!"Křikla a vyběhla lidskou rychlostí ven.Já vyběhl hned za ní a jen tak tak sem udržel lidskou rychlost.Jasper běžel hned za mnou.


BELLA
,,Proč jsi mi propích gumy čokle?"Zaječela jsem. ,,Ale, jen tak z nudy."Odpověděl posměšně. Vycenila jsem zuby a hrozivě jsem zavrčela.Ještěže poblíž nebyli žádní lidé.Všichni byli ve škole na obědě. ,,Ale notak,pijavice, na silnější bytost se nevrčí.To tě ta banda ubohých upírů ještě nenaučila?!"Stoupl si do bojovné pozice, ale najednou utekl k lesu vedle školy a zařval na mě:,,Přece nás nechceš odhalit ,kotě." Za to ,kotě' mu utrhnu hlavu!
Běžela jsem za ním a vrčela jsem.


EDWARD
Vyběhli jsme na parkoviště a Bella nikde.Najednou jsem zahlédl, jak se vrhá do lesa vedle školy. ,,Bello!"Křikl jsem, ale zřejmě mě neslyšela. ,,Edwarde!Musíme za ní.Žádnou mlhu nevidím.Všude je jen tma!"Křikla Alice.Podíval jsem se do její hlavy a opravdu.Žádná mlha.Jen tma.
Vrhl jsem se za Bellou do lesa.Jasper s Alicí běželi hned za mnou.Nikde jsem ji neviděl, ale cítil jsem ji.
utíkali jsme ještě chvíli, a já jsem spatřil Bellu, jak se připravuje ke skoku. ,,Bello ne!"Křikl jsem, ale už bylo pozdě.vrhla se na něj a povalila ho na zem.


BELLA
Za chvíli se zastavil a čekal na mě. ,,Šmejde!o si vypiješ."Vrčela jsem a chystala se ke skoku. ,,Bello ne!"Křikl hlas, který jsem nedokázala identifikovat, ale už bylo pozdě.Vrhla jsem se na něj a povalila jsem ho na zem.Ležel podemnou a přiblble se usmíval.
,,Bello!Nech ho!Vždyť je to člověk!"Křikl na mě hlas, který jsem konečně poznala.Byl to Edward. Podívala jsem se na něj.Stál tam s Alicí a Jasperem.Chtěla jsem mu říct, že to není obyčejný člověk, nýbrž Kříženec.
Ale Johnny využil mé nepozornosti a odhodil mě stranou.Letěla bych dlouho, kdyby mě nezbrzdil strom. ,,Au!Ty hnusnej pse!"Křikla jsem a chytla si pravou ruku.Určitě byla zlomená. Edward, Jasper a Alice byli v tu ránu u mě a stáli v bojovné pozici.
,,Co to?"Divil se Jasper.Johnny využil toho, že se o něj nikdo nezajímá a utekl. Edward se vzpamatoval jako první a zkontroloval mi ruku. ,,Máš ji zlomenou."Zamračil se. ,,Já vím."Odvětila jsem.
Otočila jsem hlavu k Jasperovi.,,Je to Kříženec." ,,Kříženec?"Divil se Jasper. ,,Kříženec je tvor, silnější než upír a vlkodlak dohromady a upíři ani vlkodlaci ho necítí.Nechodí ve smečce.Je to spíš samotář."Jasper nad něčím přemýšlel. Alice si sedla vedle mě a smutně řekla:,,Nákupy budeme muset odložit."
,,Nebudeme.Jen mě prosím odvezte někdo domů a za dvě hodiny mě můžeš vyzvednout."Usmála jsem se na ni.Alice se znovu smála.
Edward pochopil.Bude mi trvat jen chvíli, než budu mít zdravou ruku.,,Musím zavolat Reneé."

Zlomená ruka mě bolela.Edward mě vzal do náruče.Mohla jsem jít po svých, ale když mě nesl, vypadal spokojeně.Pohladila jsem ho po tváři a on se na mě usmál.Už se nezlobil. ,,Takže Bello.Proč jsi ho napadla?"Ptal se mě Jasper za chůze. ,,No...ehm...on mi propíchl gumy u auta...a urážel vás...no a já jsem jaksi...ehm.."Koktala jsem.

Edward se na mě zamračil. ,,Já vím.Vybuchla jsem.Ale co bys dělal ty?"Podívala jsem se na něj. Touto otázkou jsem ho zaskočila.Po chvíli odhodil zamračenou masku a přemýšlel. ,,Asi bych se taky neudržel."Nakonec se usmál.
Došli jsme na parkoviště.Edward mě nesl až k jeho autu a posadil mě do něj.Dveře jsem nechala otevřené, protože k nám mířili Emmet s Rosalií.
,,Co se stalo?"Ptala se Rosalie. ,,Bella se nám poprala s vlkodlakem."Zavtipkoval Edward.Jako vtip to moc nevyznělo. ,,Děláš si srandu?Že jo?"Hleděl na něj Emmet.,,No to je pech.Ještě nikdy jsem ji neviděl se prát, a zrovna, když bych měl tu možnost, tak mě Rosalie sdrží s tím, že nemůže najít zrcátko.To je k vzteku."Rozčiloval se.
,,Emmete!"Okřikl ho Edward. ,,No co? Já se s ní prát nesmím, a když...."Emmet by dokončil větu, kdyby ho Edwardovo vrčení neumlčelo. ,,Už jsem ticho."Řekl smutně Emmet.Byl opravdu zklamaný, že mě neviděl v akci.
Musela jsem mu něčím zvednout náladu.,,Emmete?Nepomohl bys mi s takovou menší pomstou?"Emmetův obličej zazářil radostí. ,,No jasně!"Usmíval se a nastupoval do auta.
Zavřela jsem dveře a vytáhla jsem telefon. ,,Pomsta?"Zeptal se Edward. ,,Musím Emmetovi udělat radost.Neviděl si, jak byl smutný, že mě neviděl v boji?"Usmála jsem se. Edward cosi neslyšně zamumlal a vyjel z parkoviště.
Vytočila jsem Reneéino číslo.,,Mami?Tady Bella...Nic se neděje...Jen se stala taková malá nehoda...Jo dobře..Budu doma..Pa." Reneé byla v práci.Když jsem jí řekla, že se stala malá nehosa, tak začala šílet a je na cestě domů.
,,Proč jsi to volala matce?"Zeptal se mě Edward.Už nebyl naštvaný, ale ani se nesmál. ,,Protože se Reneé od té ,,tragédie" o mě strašně bojí.A já jsem jí slíbila, že když se mi cokoliv stane, tak jí to mám okamžitě říct.I s tou čelistí jsem se jí svěřila.A kupodivu se vůbec nerozčilovala.Divné."
,,Aha.A co říká na mě?Pověděla si jí o mě, nebo ne?"Edward zastavil před naším domem. ,,Jo, řekla jsem jí to.A je nadšená, že jsem si našla....ehm..kamaráda."Edward se na mě usmál.,,Tak kamaráda jo?"Škádlil mě.
,,No dobře.Kluka.Prosím tě.Cokoliv Reneé řekne, tak ji neber vážně.Ona je taková....až moc ztřeštěná."Vystoupili jsme z auta a šli k našemu domu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 An3tk4 An3tk4 | 24. února 2009 v 16:05 | Reagovat

WOW ...klása =) ..moc pěkný...tleskám =)

2 Kláruš =o)) Kláruš =o)) | 24. února 2009 v 16:53 | Reagovat

Páni. Úžasný. Fakt povědený...Další prosííím =D

3 ŠárinKa→Twé lawující SBnko♥← ŠárinKa→Twé lawující SBnko♥← | Web | 24. února 2009 v 17:05 | Reagovat

achojky..máš u mě diplomek :-*

4 VeRčA VeRčA | 24. února 2009 v 17:54 | Reagovat

Wau...fakt krása...

5 Sara sidle Sara sidle | Web | 24. února 2009 v 19:54 | Reagovat

ahojky už se moc těším na pokráčko a chtěla bych se optat zda nechceš spřátelit blogy, jestli jo tak mi prosím písni na blog, díky moc

6 Hope With Lowe For Sb Hope With Lowe For Sb | Web | 24. února 2009 v 22:55 | Reagovat

Ahojky, kapča se ti povedla, ale brala jsi inspiraci ode mě, že? S tou pomstou s Emmettem a propíchnutými gumy. Ale neboj nevadí mě to.

7 Hope With Lowe For Sb Hope With Lowe For Sb | Web | 25. února 2009 v 18:06 | Reagovat

Dobrý, nevadí mě to. Pomsta s Emmettem je nejnej.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama