Bude to, jako kdybych nikdy neexistoval...

Březen 2009


NM trailer FAN-MADE!!

29. března 2009 v 14:55 | Bella-Katy=o* |  Videa


Tyhle se mi fakt líbí...

Volejbalová scéna

29. března 2009 v 14:50 | Bella-Katy=o* |  Videa

Bellina ukolébavka remix

29. března 2009 v 14:46 | Bella-Katy=o* |  Videa

Cullenovi na lovu

29. března 2009 v 14:43 | Bella-Katy=o* |  VideaRobert Pattinson

29. března 2009 v 14:35 | Bella-Katy=o* |  Fotky herců z TW

News role- New moon

26. března 2009 v 17:28 | Bella-Katy=o* |  Nový měsíc
Další zprávička o obsazení v NM...
Herečka NOOT SEEAR bude hrát HEIDI.16. diplomek

26. března 2009 v 17:20 | Bella-Katy=o* |  My Diplomky
Můj 16. diplomek od Mončičáka


Děkuju!!

Kusovka č. 4

24. března 2009 v 20:32 | Bella-Katy=o*
Tak ta je fakt pěkná..
Ten upírskej zoubek..špica =DKusovka č.1,2,3

24. března 2009 v 20:30 | Bella-Katy=o*


Twilight: Vampire Kiss Montage

24. března 2009 v 20:22 | Bella-Katy=o* |  Stmívání

New neoficiální plakát k NM

24. března 2009 v 14:35 | Bella-Katy=o* |  Nový měsíc

Tak ten se mi líbí..A Dakota se na Jane skvěle hodí...

Nové promofotky

24. března 2009 v 14:30 | Bella-Katy=o* |  Stmívání
U příležitosti vydání DVD Twilight vychází i nové 4 proma:Ty jsou fakt úžasný!!!!!

8.kapitola- Pomsta

22. března 2009 v 9:45 | Bella-Katy=o* |  Povídka-Navždy spolu
http://img2.timeinc.net/ew/dynamic/imgs/080710/twilight-cast_l.jpg


Bylo teprve půl dvanácté v noci. Chyběla ještě půl hodina do doby, než se pro mě mají stavit Edward s Emmetem. Celkem jsem se nudila, a tak jsem pořád do kola kontrolovala věci, které budeme potřebovat k uskutečnění moji pomsty.
Slyšela jsem Reneé, jak vstává z postele.Snad jsem ji nezbudila, a jestli ano,tak mě jde zkontrolovat zda spím.
Z těžka vyšla schody a Tiše zaklepala na dveře.
,,Bello? Co to tady nacvičuješ?" Vešla ke mně do pokoje. Vypadala utahaně, ale taky udiveně..
Najednou se v jejích očí objevil i ….strach?
,,Zlato, že si nejdeš hrát na ochranáře?" Zeptala se s obavami. Za tu dobu, co chodím s Edwardem, tak mě nepopadla žádná migréna ani ,hra na ochranáře'. Reneé to bylo zprvu divné, ale potom si zvykla. Konečně jsem byla šťástná, a tak byla šťastná i Reneé.
,,Ne mami, jen jdu s Emmetem a Edwardem pomstít mé gumy." Reneé se celkem ulevilo, ale jen na chvíli.
,,Ne! Já tě ke Křížencovi domů nepustím." Křičela na mě Reneé.
,,Ale mami!" Protestovala jsem. ,,Nic se mi nestane! Bude tam se mnou i Edward a Emmet!" Jak já jsem se s Reneé nerada hádala, ale přece musím pomstít své auto, a nemůžu zkazit Emmetovi srandu. On se na to tolik těšil!
,,Kdože to? Edwarda znám, ale ten Emman?" Málem jsem vyprskla smíchy. Emman? No tak to je gól. Pod oknem jsem zaslechla něčí smích. To museli být kluci, a určitě slyšeli naši menší hádku.
,,Pojďte nahoru kluci!" Křikla jsem na ně a otevřela jim okno. Edward vyskočil jako první a smál se od ucha k uchu. Emmet vyskočil hned za ním a byl mírně naštvaný.
,,Dobrý večer Reneé." Řekl stále se usmívající Edward.
,,Brý den." Zazubil se Emmet. Jeho podrážděnost byla tatam. ,,Mami, tak tohle je EMMET." Jeho jméno jsem zdůraznila, aby si ho nepletla s Emmanem =D.
,,Takže Emmane..."Reneé tu moji narážku zřejmě nepochopila.,,Emmete.." Opravila jsem ji. Edward měl co dělat, aby zase nevyprskl smíchy.
,,Vy chcete jít pomstít s Bellou její gumy u auta? Je to tak?" Prohlížela si ho Reneé.
,,Ano madam." Zazubil se. ,,Stačí Reneé." Červenala se. ,,No jistě..Moje máma a madam." Šeptla jsem potichu. Reneé to slyšela a střelila mi malý pohlavek.
,,Mladá dámo, nechtěla jsi někam jít?"Dívala se na mě naoko rozzlobeným pohledem.
,,Mami, prosím. Musím přece pomstít své gumy!" Zvolala jsem a Zvedla pravou ruku nad hlavu zaťatou v pěst.
Edward i Emmet se mému gestu smáli. Svou ruku jsem dala zase zpět dolů a nahodila jsem štěněcí oči.Tomuhle Reneé nikdy neodolala.
,,Když mi kluci slíbíte, že mi na ni dáte pozor, tak ji teda pustím." Povolila Reneé.
,,Mami jsi super!" Objala jsem ji.
,,Jistě Reneé. Budeme ji hlídat jako oko v hlavě." Smál se Edward.
Popadla jsem tašku s věcmi a hodila jsem ji Emmetovi.
,,Díky mami. Jsi ta nejlepší mamča na světě!" Vlepila jsem ji pusu na tvář. Reneé vypadala šťastně. Konečně jsem si našla přátele .
,,Tak jdeme! Nandáme to tomu Kříženci!"křikla jsem.
,,No no no, žádné nandávání nebude. Ručíte mi za to, Bello." Klidnila mě Reneé. ,,Jo jo. To já jen tak." Uklidňovala jsem ji.


Emmet vyskočil z okna jako první, Edward jako druhý.
Já jsem se ještě rozloučila s Reneé. ,,Díky mami. Jsi vážně ta nej mamča na světě. A neboj. Vrátím se ti celá."Objala jsem ji a vyskočila jsem za klukama z okna. Edward na mě čekl přímo pod ním. Skočila jsem přímo vedle něj.
,,Zas až tak křehoučká nejsem, abys mě musel chytat." Zavtipkovala jsem a políbila jsem ho.
,,No tak, hrdličky, jdeme se pomstít Kříženci, a ne se ocumlávat pod stromkem."Ukázal na strom pod kterým jsme stáli.
Nastoupili jsme k Edwarovi do auta. Edward řídil, já jsem seděla vedle něj a Emmet seděl v zadu a dělal různé kravinky a vtípky. To je celý on.


Dům Johnnyho Appeltona se nedal lehko vystopovat, ale naštěstí se Emmet vetřel do školy a zjistil jeho adresu. Prý bydlí se svými rodiči na druhém konci Forks, to znamená daleko ode mě.
Zastavili jsme asi kilometr od jeho domu, aby nás neslyšel. Vystoupili jsme z Edwardového auta a vydali jsme se k domu.
,,Bello, Tak mě napadlo, máš po téhle ,akci' ještě čas?" Zeptal se mě Edward. Co má asi za lubem? Emmet se na něj tázavě podíval. ,,no, já jen, že znám tvou matku, a moc rád bych tě představil mým rodičům."
,,Jistě, moc ráda." Usmívala jsem se a chytla jsem ho za ruku. Emmet se začal radovat tak nahlas, až jsme ho museli klidnit, protože by zbudil všechny kolem a naši akci by jsme museli odvolat.
,,U Svatého Dráculy! Bella půjde k nám domů! Bello! Už mám pro tebe dárek na přivítanou, ale dám ti ho až u nás." Zářil Emmet. Edward na něj potichu zasyčel.
OMG, co to bude?Strachovala jsem se. Edward mi už vyprávěl, jaké dárky jim Emmet nadělil například na Vánoce. Alici den před vánocemi ukradl všechny právé boty a dal jí je jako dárek. Edwardovi koupil Velkou Kuchařku a Rosalií dal originální dárek- sebe samého. Na chvíli prý odběhl do svého pokoje a tam se zabalil do balícího papíru. Tak to bych teda chtěla vidět.
Přiběhly jsme před dům Johnnyho Appeltona. Slyšela jsem dvě bijící srdce dole v ložnici, to museli být určitě jeho rodiče, a jedno v patře na hoře. To byl on. A hrozivě chrápal.
,,Cítíte něco? Jak to, že von nesmrdí? Jasný je, že vlkodlaci smrděj hůř, jak spálenej upír, ale tohleto prostě nechápu..."Divil se Emmet. Nad výrazem ,,smrdí hůř jak spálenej upír" jsem se musela usmát. Odkud ty hlášky bere?
,,Je to Kříženec, brácha..Kříženec...To znamená, že je jakoby půlka. Alice ti to přece vysvětlovala."Šeptl skepticky Edward.
,,Takže on je něco jako Bella, ale ve vlkodlačím podání..."Edward na něj zuřivě zavrčel.
Johnnyho chrápání se na chvíli přerušilo. Kdyby měl Emmet srdce, tak by se určitě zastavilo. Vždyť jeho hloupá poznámka mohla ohrozit naši pomstu. Emmet vypadal bledší než obvykle.
Za chvíli se chrápání znovu ozvalo. Emmet úlevou vydechl.
,,Tak teď jsem se podruhé narodil." smál se už potichu Emmet.


Vylezli jsme po okapu k Johnnymu do pokoje. Byl celkem prostorný, vymalovaný asi tmavě zeleně (barva byla zašlá), na pravo od okna měl postel. Naproti posteli byl stůl a vedle něj stála skříň..Ale co bylo naprosto odporné-všude na zdech měl obrázky nahých holek v různých pozicích.
,,To je ale čuně."pronesla jsem tiše. Edward s odporem přitakal. Emmet skoumal všechny plakáty a pak pronesl:,, No na Rosalií nemají."
Usmála jsem se.,,Dáme se do toho?" Zeptala jsem se a Emmet tahal růžovou barvu ve spreji z tašky.
,,Musíme zkusit, jestli ho to neprobudí." Řekl Edward. Emmet mu hodil jeden sprej, stejně jako mě. Edward jemně postříkal zeď. Podívali jsme se na Johnnyho, ale ten spal, jako zabitý.
Usmála jsem se. To byl signál pro Emmeta, že může začít.
Celý jeho pokoj jsme obarvili na růžovo a plakáty s nahými holkami jsme přelepili obrázky s králíčky, koťátky atd. Až se probudí, bude mírně v šoku.
,,Tak tady jsme hotovi." Poplácala jsem Emmeta po zádech, za dobře odvedenou práci. Emmet se na mě usmál a udělal Johnnymu ještě poslední úpravu.
,,Hotovo. Alice říkala, že se probudí v sedm. Doufám, že si jeho probuzení nenecháme ujít?!"Musela jsem se usmát. Emmet vypadal nadmíru spokojeně, že je naše akce téměř hotová.
,,No jasně! To si NEMŮŽEME nechat ujít." Vzala jsem Edwarda za ruku a oba dva jsme vyskočili z okna. Emmet skočil hned za námi.
,,Ježiškote! Málem bych zapomněla!" Vřískla jsem a vytáhla z kapsy malou sponku s mašličkou.
,,Tohle tomu ještě chybělo."Usmíval se šibalsky Emmet.Vyšplhala jsem se zpět za Johnnym a opatrně jsem mu dala sponku do vlasů.
Ale najednou mě chytil za ruku a svalil mě k sobě na postel.Tiše jsem vyjekla. Ležel vedle mě a objímal mě svou velkou paží, co mi ještě scházelo bylo, že kolem mě obtočil nohu. Chtěla jsem ho ze sebe setřást, ale byl moc těžký. Edward a Emmet byli v pokoji hned. Nejdřív nevěděli co se děje, ale po chvíli se začal Emmet smát. Edward měl v očích strach.
,,Můžete mi prosím pomoct? On je strašně těžkej." šťouchla jsem Johnnyho do ruky a on si mě k sobě ještě víc přitáhl.
,,Eh...Nemůžu...Dýchat..." Dusila jsem se. Edward ho ze mě rychle, ale jemně shodil.
,,Díky." Zamručela jsem a vyskočila z okna. Kluci vyskočili hned za mnou. Emmet se pořád smál a Edward mě chytl za ruku. Chtěla jsem se mu vysmeknout, ale když jsem se na něj podívala, tak jsem toho nechala a políbila jsem ho.Emmet nám nechal trochu soukromí a rozběhl se domů.
,,Víš jaký jsem měl o tebe strach? Co kdyby ti něco udělal?" Objímal mě.
,,Přece se nic nestalo. Byl jsi tam ty a zachránil mě." Políbila jsem ho na špičku nosu.,,Jo a prosím tě, Reneé o tom neříkej. Nikam by mě už nepustila." Edward mě chytl za ruku a utíkal se mnou k nim domů.

Bleskovka č.3 - diplomky

21. března 2009 v 19:04 | Bella-Katy=o* |  Soutěže
Diplomky!!
Snad se vám budou líbit....15. diplomek

21. března 2009 v 17:29 | Bella-Katy=o* |  My Diplomky
Můj 15.diplomek od mého SBénka P.e.t.r.y


Děkuju moc!!!

14.diplomek

20. března 2009 v 20:03 | Bella-Katy=o* |  My Diplomky
Můj 14. diplomek od mého SBé Šárinky

Děkuju..Klásnej!!

To musí okamžitě skončit!!!!!!!

19. března 2009 v 18:46 | Bella-Katy=o*
Lidi prosím , zastavme týrání zvířat! Pokud, se chcete nejdříve podívat zde : http://monousuv.blog.cz/0903/je-to-strasne-ale-je-to-tak tak prosím vřele doporučuji.
Potom, až se podíváte, prosím, podepište petici proti týrání zvířat!!! Tu můžete podepsat zde : http://proti-tyraci-stanice.blog.cz/0703/papir-na-podepsani-petice-proti-tyrani-zvirat#komentar-52786930
Prosím, šiřte tuhle zprávu po internetu, ať už tohle skončí!! Nemůžeme dělat všechno, ale něco, udělat můžeme!

Časopis Max-Kellan Lutz

19. března 2009 v 16:15 | Bella-Katy=o* |  Fotky herců z TW


Časopis Nylon 2009 outtakes

19. března 2009 v 16:12 | Bella-Katy=o* |  Fotky herců z TW